Strona główna  |  O nas  |  
Zespół
Zespół

Zespół Acado to ludzie działający w branży MICE i marketingu od roku 2007. Jesteśmy absolwentami warszawskich i szczecińskich uczelni wyższych (Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny i Uniwersytet Szczeciński), a doświadczenie zbieraliśmy w licznych organizacjach pozarządowych oraz instytucjach kultury.

 

Przez lata pracy społecznej oraz zawodowej współtworzyliśmy lub tworzyliśmy takie przedsięwzięcia jak Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej FAMA w Świnoujściu, Festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu, Festiwal Małych Form Teatralnych Kontrapunkt w Szczecinie. Od lat naszym sztandarowym projektem jest Szczeciński Przegląd Autorskich Kabaretów SZPAK, który jest największym festiwalem sztuki kabaretowej w Województwie Zachodniopomorskim. Nasze doświadczenie to też liczne projekty turystyczne realizowane na terenie Polski, Europy i Azji.

 

Organizując nasze przedsięwzięcia współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami oraz mediami na szczeblu ogólnopolskim oraz lokalnym. Wypracowana sieć kontaktów pozwala nam na rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Świadomi nieustannie zmieniających się warunków organizacji wydarzeń wystrzegamy się rutyny i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

 


Zapewnimy oprawę artystyczną eventu na najwyższym poziomie. Zaproś znanych i zaufanych artystów…

wiecej >>

impresariat kabaretowy

Zaplanuj z nami swój wymarzony event - my zajmiemy się jego organizacją…

wiecej >>

organizacja festiwali

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem impresaryjnym...

wiecej >>

organizacja festiwali

impresariat kabaretowy

© 2013 ACADO. All rights reserved.   |   Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.
Event marketing, Agencja eventowa Szczecin, Warszawa, Impresariat kabaretowy