Henryk Sawka

 

Spotkanie


Obecność artysty to przede wszystkim możliwość spotkania z odwiedzającymi targi i stoisko klienta jak również możliwość do otrzymania dedykacji czy autografu na zakupionej książce okolicznościowej lub reprodukcji rysunku. Poza tym obecność Henryka Sawki wiąże się z możliwością wykonania rysunków satyrycznych o zadanej tematyce w większym formacie, na żywo.

Powstawanie rysunku jest bardzo ciekawym momentem pracy twórczej a to oznacza, że jej podglądanie cieszy się ogromną popularnością wśród gości każdego spotkania.

 

Wystawa


Wystawa rysunków satyrycznych Henryka Sawki jest niezależnym wydarzeniem artystycznym, bardzo dobrze przyjmowanym przez zwiedzających. Doskonale sprawdza się również jako uzupełnienie wielu spotkań, imprez czy eventów, nadając im niepowtarzalny charakter. Tematyka wystawy może być indywidualnie dobrana do rodzaju spotkania w ramach dostępnej kolekcji.

 

5 czterościennych, kwadratowych słupów o wymiarach 230 x 70 x 70 cm do ekspozycji we wnętrzach. Dostarczane zostaną gotowe do ekspozycji przesyłką kurierską w specjalnej skrzyni. Rozstawienie na podstawie dołączonej instrukcji zajmuje do

30 minut w układzie zależnym od dostępnego miejsca o czym ostatecznie decyduje Zamawiający.

 

 

Zapewnimy oprawę artystyczną eventu na najwyższym poziomie. Zaproś znanych i zaufanych artystów…

wiecej >>

impresariat kabaretowy

Zaplanuj z nami swój wymarzony event - my zajmiemy się jego organizacją…

wiecej >>

organizacja festiwali

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem impresaryjnym...

wiecej >>

organizacja festiwali

impresariat kabaretowy

© 2013 ACADO. All rights reserved.   |   Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.
Event marketing, Agencja eventowa Szczecin, Warszawa, Impresariat kabaretowy