Strona główna  |  O nas  |  
Cele
Cele

 

Najwyższy standard usług.

 

Zapewnienie najwyższego standardu oferowanych usług pozwoli na rozwój firmy i budowanie zaufania wśród klientów. Rzetelność, terminowość, elastyczność, nieskrępowana komunikacja i otwartość to nadrzędne wartości przyświecające naszej pracy.

 

Nasz klient – nasz partner.

 

Każdy klient to nowy rozdział naszej działalności. Współpraca oparta jest na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Indywidualne określenie potrzeb odbiorcy naszych usług umożliwia kompleksową obsługę zlecenia. Działamy wg zasady „nasz klient – nasz partner”.

 

Nowe zlecenie – nowy projekt.

 

W swojej pracy każde zlecenie traktujemy jako osobny projekt. Nie korzystamy z najprostszych rozwiązań, a słowo „szablon” nie znajdzie nigdy zastosowania przy obsłudze żadnego zlecenia. W konsultacji z klientem wypracowujemy od podstaw metody i formy realizacji zlecenia odpowiadające jego potrzebom.

 

Zespół, rozwój, doświadczenie.

 

Tworzymy kompetentny zespół ludzi regularnie poszerzających swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie organizacji eventów i marketingu. Aktywnie uczestniczymy w życiu branży, reagujemy na jej zmiany i wpływamy na rozwój.

 

Wymiar obywatelski.

 

Regularnie wspieramy działalność obywatelską oraz inicjatywy charytatywne, aktywnie uczestniczymy w życiu organizacji pozarządowych i realizujemy projekty non profit.

 

 


Zapewnimy oprawę artystyczną eventu na najwyższym poziomie. Zaproś znanych i zaufanych artystów…

wiecej >>

impresariat kabaretowy

Zaplanuj z nami swój wymarzony event - my zajmiemy się jego organizacją…

wiecej >>

organizacja festiwali

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem impresaryjnym...

wiecej >>

organizacja festiwali

impresariat kabaretowy

© 2013 ACADO. All rights reserved.   |   Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.
Event marketing, Agencja eventowa Szczecin, Warszawa, Impresariat kabaretowy